fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Dotace

Dotace

 

2024

logo[1][1][1].png

Na realizace akce - "Přáslavské hody 24.8.2024" se finančně podílel Olomoucký kraj v rámci dotačního titulu Program podpory kultury v Olomouckém kraji v roce 2024.

 

 

logo mmr.jpg

Na realizaci akce - Přáslavice - obnova místní komunikace Vilky II. - Svésedlická se finančně podílelo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR.

 Příloha.

 

 

2023

logo[1][1].png

Na realizace akce - "ČOV Přáslavice - modernizace elektroinstalace a realizace inovativního řídícího systému" se finančně podílel Olomoucký kraj v rámci dotačního titulu 1 Podpora realizace Smart opatření - Smart region Olomoucký kraj 2023.

 

 

 

logo[1].png

Na realizace akce - získání řidičského oprávnění skupiny C pro jednoho člena JSDH Přáslavice se finančně podílel Olomoucký kraj.

 

Projekt DOPLNĚNÍ A OBNOVA AUDIOVIZUÁLNÍHO ZAŘÍZENÍ DO VELKÉHO SÁLU OBCE PŘÁSLAVICE - publicita

2022

Logo_nadace_samolepka.jpg

Na realizace akce - sekční garážová vrata do hasičské zbrojnice se v rámci Hasičského fondu Nadace AGROFERT částkou 70 000 Kč podílí Nadace AGROFERT.

 

logo

Na realizaci akce - pořízení, technické zhodnocení a oprava požární techniky a nákup věcného vybavení JSDH Přáslavice se finančně podílel Olomoucký kraj.

V rámci této akce bylo pro JSDH Přáslavice pořízeno 1 x drenážní čerpadlo s plovákem a 1 x elektrocentrálu s benzínovým motorem.

 

1.jpg25.jpg

Obec Přáslavice realizovala v roce 2021 – 2022 projekt s názvem „Vybavení do Víceúčelového centra Obce Přáslavice“. Tento projekt byl podpořen z Programu rozvoje venkova, Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova, operace 19.2.1 Podpora provádění operací v rámci komunitně vedeného místního rozvoje.

Díky podpoře bylo pořízeno vybavení pro kulturní a spolkové zázemí v obci, což přispěje k rozvoji společenského života v obci, pomůže vytvořit obyvatelům příjemné podmínky. To vše přispívá k udržení především mladých rodin v místě, prohlubuje vztah občanů k obci a k místním tradicím.

 

 

2021

mmr_cr_rgb.jpgObnova sportoviště v ZŠ Přáslavice

Bezpečnost dopravy v obci Přáslavice

chodník 2 (1).jpgchodník 2 (2).jpg

Obnova ploch zeleně sídliště v Přáslavicích

 

 

2020

Modernizace budovy ZŠ Přáslavice č.p.18

MŠ Přáslavice - zahrada v přírodním stylu

 

Dotace - Olomoucký kraj

logo

Na realizaci akce - Obnova sportoviště v ZŠ Přáslavice se finančně podílel Olomoucký kraj. 

Na realizaci akce –Vratné kelímky na kulturní akce se finančně podílel Olomoucký kraj.

Na realizaci akce - nákup žacího stroje pro sportovní areál s fotbalovým hřištěm Přáslavice se finančně podílel Olomoucký kraj. 

Na realizaci akce - pořízení, technické zhodnocení a oprava požární techniky a nákup věcného vybavení JSDH Přáslavice se finančně podílel Olomoucký kraj.

Na realizaci akce - pořízení dopravního automobilu pro JSDH Přáslavice se finančně podílel Olomoucký kraj.

Na realizaci akce - pořízení ochranných prostředků pro JSDH Přáslavice se finančně podílel Olomoucký kraj. 

Na realizaci akce Cyklostezka Přáslavice - Doloplazy finančně přispěl Olomoucký kraj.

Další akce a odkazy