fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Spolky a organizace > Mateřské centrum Motýlek

Mateřské centrum Motýlek

Mateřské centrum Motýlek

Od 8. listopadu 2007 je v Přáslavicích v provozu mateřské centrum Motýlek, které bylo zřízeno za účelem pravidelného setkávání maminek s dětmi „předškolkovského věku“. Roku 2010 bylo mateřské centrum přestěhováno ze společenské místnosti domova pro seniory Přáslavice č.p. 290 do zrekonstruovaného domu Přáslavice č.p. 142, který se nachází u státní silnice. Zde je k dispozici zahrada.

Děti zde mají vytvořeno zázemí, kde si mohou hrát s hračkami, zvykat si na kolektiv v rámci společných her a cvičení (učíme se různé básničky a říkanky). Máme i koutek, kde si kreslíme a „tvoříme“. S dětmi jsme si společně vyrobili krásné papírové ozdoby a nazdobili vánoční stromeček, a pro každé z nich i u nás nechal Ježíšek malý dáreček.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu starostovi, který nám ochotně vyšel vstříc a podpořil nás, když jsme za ním s myšlenkou zřídit v Přáslavicích takovéto centrum přišli. Také děkujeme všem, kteří dětem do centra věnovali hračky.

Věříme, že si k nám brzy najdou cestu i další maminky se svými dětmi. Naše děti se každý týden na svou „školku“ a pravidelné setkávání moc těší.

Maminky a děti z mateřského centra Motýlek

více informací na FCB Mateřské centrum Motýlek

více fotek zde ve Fotogalerii nebo v záložce Fotogalerie z akcí.

Mateřské centrum Motýlek