fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Tršice - Hokejová výstava

Tršice - Hokejová výstavaDatum konání:
1.4.2023

 

Pojďme společně toto výročí oslavit 1.4.2023 na tršickém kulturním sále. Tršičtí hokejisté aktuálně hrající amatérskou hokejovou ligu ZHEL pro Vás připraví odpolední hokejovou výstavu a večer proběhne slavnostní vyhlášení záhorské extraligy a zábava pod taktovkou známé kapely Negativ.

Na co přesně se tedy můžete těšit:

Hokejová výstava od 14:00

  • historické dobové fotografie, ceny a poháry z dob největší slávy tršického hokeje, kdy na zimáčku tršický tým drtil věhlasné soupeře a sbíral vítězství na republikové úrovni
  • prezentace týmu HC Everest Tršice, který úspěšně navázal na původní tým a několikrát vyhrál okresní přebor a také prezentace aktuálního teamu, který hraje amatérskou ZHEL
  • bude možnost si zahrát stiga hokej, stolní šprtec hokej nebo na PS4 si zahrát hru NHL
  • pokud to termínově vyjde, navštíví nás i profesionální hráči hrající českou extraligu
  • občerstvení bude zajištěno

Chceme to pojmout jako happening a oslavu hokeje a chtěli bychom, aby přišli i pamětníci staré éry a mohli si společně zavzpomínat na zimy strávené na zimáčku v Chaloupkách.

Tady bych chtěl poprosit, zda máte v rodině hokejového pamětníka (dědu nebo tátu), vezměte ho sebou a pokud máte na půdě cenné hokejové artefakty (starou výstroj, dresy, fotky i vzpomínky   ) zavolejte mi na číslo 725 711 530, rádi je přidáme na výstavu.

Večer od 20 hodin bude zábava pod taktovkou kapely Negativ a k tomu proběhne slavnostní vyhlášení Záhorské extraligy, kterou hrají týmy: Tršice, Hasiči Přerov, RHL Přerov, Radkovy, Nové Dvory, Prusinovice, Opatovice, Třebětice, Dřevohostice, Němčice, Břest a Blazice. Proběhne předání cen, vyhlášení nejlepších hráčů týmů apod.

 

Ondřej Dvořák

kapitán hokejového týmu TJ Tršice

Plakát